F1 (Dames) – Zwart Lederen Autohandschoenen met Touch-functie & Cut-Out Rug en Knokkelgaten

(1 klantbeoordeling)

69,00

Kleur: Zwart
  • Frickin autohandschoenen
  • Frickin autohandschoenen F1

Combinatiekorting

sporthandschoenen voor buitensporters met touchscreen Liam - Sporthandschoenen voor Buitensporters met Touchscreen Vingertip & Siliconen Palm voor Grip

Oorspronkelijke prijs was: €29,00.Huidige prijs is: €19,00.

  • Gratis verzending binnen 🇳🇱🇧🇪🇩🇪
  • Voor 23:45 besteld = vandaag verzonden
  • Gratis kopersbescherming via Trusted Shops
  • Achteraf betalen zonder extra kosten
  • Exclusief vakmanschap met garantie
  • Duurzaam verpakt, verantwoord verzonden
  • Premium klantenservice staat voor u klaar
PayPal
MasterCard
Apple betalen
Bancontact
Creditcard
IDeal
Klarna
Maestro
Mollie
Truste

Leren autohandschoenen dames – F1

De Zwart lederen F1 autohandschoenen met zwarte trim zijn een must-have voor elke autoliefhebster. Ze voelen aan als een tweede huid en zijn perfect voor in de auto, op de motor of op de fiets. Het hoogwaardige schaapsleer past zich aan je handen aan en voorkomt overmatig transpireren dankzij het geperforeerde leer. Deze handschoenen bieden uitstekende grip en verbeteren je veiligheid op de weg. Daarnaast zijn ze voorzien van touchscreen-functionaliteit, zodat je je telefoon of navigatiesysteem kunt bedienen zonder ze uit te trekken. Kies jouw stijl, want we bieden ze in diverse kleuren aan. De F1 autohandschoenen combineren stijl, comfort en veiligheid en mogen niet in je garderobe ontbreken. Ontdek een perfect paar handschoenen voor je partner in onze collectie leren autohandschoenen voor heren.

Gewicht Niet beschikbaar
Afmetingen Niet beschikbaar
Geslacht

Dames

Leersoort

Lamsleer

Kleur

Zwart

Maat

S, M, L

Style

Klassiek, Sportief, Trendy

Touchscreenfunctie

Ja

Voering

Zonder voering

Maatadvies

Valt normaal

Merk

Frickin

Patroon

Effen

Seizoenscollectie

All Seasons

Wasvoorschrift

Niet wassen

Waterdicht

Nee

Winddicht

Nee

Lengte

Pols

1 beoordeling voor F1 (Dames) – Zwart Lederen Autohandschoenen met Touch-functie & Cut-Out Rug en Knokkelgaten

  1. Janet Ruiven

    Sterk leder met sportieve look

Een beoordeling toevoegen

Volg de instructies in onderstaande maattabel om de juiste maat te vinden.
Wil je een paar handschoenen cadeau geven? Bekijk dan hier onze uitgebreide handschoenen maattabel.

Vind de juiste handschoenen maat in onze tabel
* Onze maattabel dient slechts als richtlijn, aangezien elke hand uniek is.

Frickin is een Nederlands merk en wij verzenden vanuit onze werkplaats/magazijn in Nederland.

Bestel je op maandag t/m vrijdag voor 23:45 en is je betaling tijdig ontvangen, dan word je bestelling diezelfde werkdag nog overhandigd aan de bezorgdienst voor uitlevering. Afhankelijk van de drukte met name rond de feestdagen, ontvang je de zending binnen de opgegeven werkdagen thuis:

  • 🇳🇱 Nederland – Gratis (brievenbus) pakket (1-2 werkdagen, doorgaans volgende dag al geleverd)
  • 🇧🇪 België – Gratis pakket (1-3 werkdagen)

  • 🇩🇪 Duitsland – Gratis pakket (DHL 1-3 werkdagen)

  • 🇫🇷 Frankrijk – €4,95 pakket (GLS 2-5 werkdagen)

  • 🇦🇹 Oostenrijk – €4,95 pakket (GLS 2-5 werkdagen)

  • 🇩🇰 Denemarken – €4,95 pakket (GLS 2-5 werkdagen)

  • 🇮🇹 Italië – €9,95 pakket (UPS 3-7 werkdagen)

  • 🇨🇭 Zweden – €15,00 pakket (UPS 3-7 werkdagen)

  • 🇫🇮 Zweden – €15,00 pakket (UPS 3-7 werkdagen)

  • 🇸🇪 Zweden – €15,00 pakket (UPS 3-7 werkdagen)

  • 🇬🇧 Verenigd Koninkrijk – €15,00 pakket (UPS 2-5 werkdagen)

  • 🇺🇸 Verenigde Staten – €15,00 pakket (Fedex 3-7 werkdagen)

Hier vind je meer informatie over ons verzendproces.

Binnen 14 dagen na ontvangst ruilen of retourneren.

De collectie van Frickin is exclusief en wordt niet in grote hoeveelheden geproduceerd. Vanwege onze gelimiteerde collectie en het feit dat handschoenen seizoensgebonden zijn, bieden wij de mogelijkheid om bestellingen binnen 14 dagen na ontvangst te ruilen of retourneren. 

Meer informatie over ruilen en/of retourneren bij Frickin.

BESTSELLERS HEREN HANDSCHOENEN

BESTSELLERS DAMES HANDSCHOENEN

Het cadeau dat beschermt én verrast

Geef een cadeau dat klasse uitstraalt en iedere dag gedragen kan worden. Handschoenen van Frickin bieden luxe, comfort en stijl in één, ideaal voor de winter.

Duurzame keuzes bij elke bestelling

Geen overbodige verpakkingen, maar bewuste keuzes. Wij verzenden in biologisch afbreekbare materialen en zo duurzaam mogelijk.

Ontdek de veelzijdigheid van onze leersoorten

Bij Frickin kies je uit een breed aanbod aan leer met ieder zijn eigen karakter. Schaapsleer voelt zacht aan en heeft een mooie, egale structuur, terwijl geitenleer juist bekendstaat om zijn grovere korrel en extra stevigheid. Wat je voorkeur ook is, elke leersoort biedt comfort en stijl met een tijdloze uitstraling. Handschoenen van hertenleer zul je bij ons niet vinden, omdat dit afkomstig is van wilde dieren en niet past bij onze visie op verantwoord vakmanschap.